Aloqa
Xinxiang Yangi Zuan Diamond Tools Co., Ltd
Unvon : 18 # bino, Jingu Oriental Plazza, No.1 Jinsui Road, Xinxiang 453000, Xitoy
Tel : +8618003823130
Email : 2571759024@qq.com
Veb : www.nz-diamondtools.com

Дијамант Xинxианг за нови Зуан алатке Цо., Лтд

Адреса : 18# зграде, Јингу оријенталне Плазза,Но.1 Јинсуи Роад, Xинxианг 453000, Кина

Фабрика : Xинxианг високо и нови Теацхнологy индустрија Двелопмент зона

Контакт : Wендy Yу

Тел : + 86-373-7199720

Факс : + 86-373-7199720

Емаил : info@newdiamondtools.com

Wеб : www.nz-diamondtools.com