Контакт
Xinxiang Yangi Zuan Diamond Tools Co., Ltd
Unvon : 18 # bino, Jingu Oriental Plazza, No.1 Jinsui Road, Xinxiang 453000, Xitoy
Tel : +8618003823130
Email : 2571759024@qq.com
Veb : www.nz-diamondtools.com

Дијамант је видео Бладе за Сегмент Турбо армираног бетона

Дијамант је видео Бладе за Сегмент Турбо армираног бетона

Бладе видео дијамант за армирано-бетонских дијамант видео Бладе за армирано-бетонских Турбо Сегмент је дизајниран за излеиен бетона, армираног бетона са одличан кеси. Овај сегм тип турбо

Products Specification:

Бладе видео дијамант за армирано-бетонских дијамант видео Бладе за армирано-бетонских Турбо Сегмент је дизајниран за излеиен бетона, армираног бетона са одличан кеси. Овај сегмент тип турбо може гарантује много брже резање него јасно сегмент, што је боље за хлађење и крхотине уклањање. Ово је турбо сегмент и хот прес што може осуши или мокро резање излеиен бетона армираног бетона, цигле, зидарство, итд.

Функција:

Ласерски заварена видео бладе

Турбо сегмента

Одличан смањење брзине и дуг живот

Брзо без цхиппинг и стабилна

Апликација:

За излеиен бетона, армираног бетона, цигле и Масонерије

Користи на стази иза тестера и раван видео

Спецификације:

Бр . артикла

Пречник

Досадан

Величина сегмента

Бр . сегмента


мм

мм

мм


НЗРЦ-04

105

20/22.23

2.4 * 8/10

8

НЗРЦ-45

115

20/22.23

2.4 * 8/10

9

НЗРЦ-05

125

20/22.23

2.4 * 8/10

10

НЗРЦ-06

150

22.23

2.4 * 8/10

12

НЗРЦ-07

180

22.23

2,6 * 8/10

13

НЗРЦ-08

200

22.23

2,6 * 8/10

14

НЗРЦ-09

230

22.23

2.8 * 8/10

16

НЗРЦ-10

250

22.23/25.4

3.0 * 8/10

17

НЗРЦ-12

300

25.4

40 * 3.0 * 10/12

20

НЗРЦ-14

350

25.4

40 * 3,2 * 10/12

24

НЗРЦ-16

400

25.4

40 * 3,6 * 10/12

28

НЗРЦ-18

450

25.4

40 * 3,8 * 10/12

32

НЗРЦ-20

500

25.4

40 * 4.0 * 10/12

36

НЗРЦ-24

600

25.4

40 * 4.0 * 10/12

42


Hot Tags: дијамант је видео бладе за армирано-бетонских турбо сегмента